Testiranje i upisi prvašića - UPUTE za učenike i roditelje

Poštovani roditelji,

u vrlo neizvjesnim vremenima organiziramo procjenu psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred osnovne škole. Postupak smo izmijenili kako bismo udovoljili epidemiološkim preporukama.

Sam postupak će trajati znatno kraće, oko 30 minuta. Tijekom postupka nastojat ćemo zadržavati fizički razmak između nas i djeteta. Izbjeći ćemo i uobičajeno rukovanje pri pozdravljanju, a dezinfekcija ruku je obavezna pri ulasku i izlasku iz škole.

Vas molimo za suradnju i poštivanje procedure kao i pripremu djeteta za cijelu situaciju koja nije uobičajena. Kao povod za razgovor može vam poslužiti i ovaj kratki video.

Termin za procjenu u školi ste vjerojatno već dobili putem maila ili telefona. Procjena će se obavljati u školskoj knjižnici, na katu. Vi ćete za to vrijeme u sobi stručne službe predati papire koje ste pripremili. Svako dijete će na testiranju dobiti svoju olovku koju će na kraju dobiti na poklon. Vas molimo da svakako svu dokumentaciju pokušate unaprijed pripremiti i ispuniti. Sve potrebno nalazi se na web stranici naše škole. Ukoliko to niste u mogućnosti, obrasce za ispunjavanje ćemo vam dati mi. Svakako ponesite svoju kemijsku olovku.

S obzirom da se situacija i preporuke mijenjaju iz dana u dan, molimo vas da i dalje redovito pratite obavijesti na našoj web stranici.

Hvala na strpljenju i suradnji!

Stručni tim OŠ Sesvetska Sopnica

objavio: Krešimir Petrak   datum: 20. 5. 2020.