« Svibanj 2024 »

eTwinning webinari u ožujku

Tijekom ožujka održat će se novi webinari o različitim mogućnostima eTwinninga u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU.

Prvi na rasporedu je webinar „eTwinning kao društvena mreža“ koji će se održati 11. ožujka u 18:00 h. Vodit će ga eTwinning ambasadorica Lidija Kralj, a na webinaru će se moći upoznati  s raznovrsnim načinima povezivanja i komunikacije s ostalim korisnicima eTwinninga. Webinar je namijenjen početnicima i manje iskusnim korisnicima.

Slijedi mrežni modul za iskusnije korisnike pod nazivom „Ugradnja sadržaja u TwinSpace“, a sastojat će se od dva webinara. TwinSpace je virtualni prostor eTwinning projekta, te ga je moguće oblikovati na zanimljiv i inovativan način ugradnjom različitih web alata.
Prvi webinar održat će se 16. ožujka, a drugi 18. ožujka u 18:00 h. Oba webinara vodit će Lidija Kralj, te sadržajno čine jednu cjelinu. Nakon prvog webinara sudionici će dobiti praktični zadatak putem „TwinSpace vježbaonice“, eTwinning projekta otvorenog za isprobavanje opcija TwinSpacea. Sudionici se prije webinara trebaju priključiti TwinSpace vježbaonici. Upute za priključivanje dobit će putem e-maila navedenog prilikom prijave.

Prijave na webinare vrše se putem prijavnog obrasca dostupnog ovdje.

Putem e-maila navedenog u prijavi sudionici će primiti poveznice i upute za sudjelovanje na webinarima.

Svi webinari će se snimati, pa će ih biti moguće, zajedno s prezentacijama, naknadno pogledati na adresi http://www.mobilnost.hr/index.php?id=786.

Sudionici će dobiti potvrde o sudjelovanju.

Tekst je prenesen s internetskih stranica Agencije za mobilnost i programe EU.

Izvor: www.mobilnost.hr

objavio: Bojana Trivanović   datum: 4. 3. 2015.